Velký upgrade skladové agendy. Účetní systém FlexiBee teď propojíte s LOKiA WMS

Řízení skladu
19.5.2020

Pokud používáte účetní systém ABRA FlexiBee, ale již vám nestačí jeho funkce pro řízení skladů, máte nyní možnost propojit tento účetní software se skladovým systémem LOKiA WMS. Budete dál pracovat ve FlexiBee, ale získáte k němu sofistikovaný nástroj pro pokročilé řízení skladů, který okamžitě zvýší efektivitu práce skladníků a sníží jejich chybovost takřka na nulu. A navíc jej dostanete za cenu násobně nižší, než stojí funkčně srovnatelná skladová řešení.

Jak přesně propojení funguje?

O propojení FlexiBee a LOKiA WMS se postarala integrační platforma Dativery. Oba systémy spolu po integraci na dálku komunikují. Pokud například ve FlexiBee zadáte objednávku, LOKiA automaticky přijme požadavek na vyskladnění zboží. Jakmile pak dojde k vychystání a expedici zboží, pošle LOKiA do FlexiBee informaci o změně stavu objednávky.

Díky skvělé práci Dativery je integrace takřka neviditelná a vy můžete nadále pracovat ve svém systému, aniž byste poznali jakoukoliv změnu. Obchodní zástupci nebo nákupčí dál pracují ve FlexiBee, skladníci zase v LOKiA. Jednou za 30 minut v obou systémech dojde k synchronizaci, aby data byla neustále aktuální.
 

Přesné pozice, mobilní terminály

Integrace skladového systému LOKiA do účetního softwaru FlexiBee posune skladové hospodářství vaší firmy na úplně jinou úroveň. Začnete evidovat přesné pozice zboží na skladě, zaskladňovat i vyskladňovat celé palety zboží jedním pípnutím mobilního terminálu nebo optimalizovat trasy skladníků, aby nechodili zbytečné metry navíc a nezdržovali sebe i ostatní.

Většina našich klientů po zavedení LOKiA WMS shodně prohlašuje, že jim vzrostla efektivita práce a klesla chybovost vychystávání objednávek téměř na nulu. Méně chyb při expedici znamená i méně vratek a méně reklamací.
 

Dva lehké cloudové systémy

FlexiBee i LOKiA mají navíc jedno společné – oba jsou lehké a uživatelsky přívětivé cloudové systémy, v nichž se rychle zorientujete a už po pár hodinách se vám zdá, že je používáte roky. Pokud vám svým stylem sedí FlexiBee, bude vám sedět i LOKiA – a naopak.

„Integrace skladového systému LOKiA a účetního softwaru FlexiBee otevírá e-shopům a menším a středním obchodním firmám možnost využívat vyspělý skladový management za zlomek nákladů funkčně srovnatelných skladových systémů,“ vystihuje celou situaci Petr Ferschmann, výkonný ředitel Dativery.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.