Stali jsme se certifikovaným partnerem společnosti GS1 Slovakia

Automatizace
11.2.2022

Na konci ledna jsme se stali certifikovaným partnerem společnosti GS1 Slovakia. Ta je jedinou licencovanou organizací pro registraci firem do standardů GS1 na Slovensku. Nejznámějším z těchto standardů je čárový kód. Partnerem se mohou stát firmy, které doloží úspěšné projekty prokazující správné a úplné implementace standardů GS1 společně se spokojeným hodnocením zákazníků, u nichž implementace probíhala.

Organizace GS1 vyvíjí a spravuje globální standardy pro obchodní komunikaci. Nejznámějším z těchto standardů je čárový kód, symbol vytištěný na produktech, který lze strojově načítat (skenovat). Na celém světě je čárovými kódy GS1 označeno více jak sto milionů druhů produktů. Odhadem je denně naskenováno přes šest miliard produktů. GS1 sdružuje 115 místních členských organizací, které poskytují služby více než dvěma milionům uživatelských společností.

GRiT splnil podmínky

Certifikovanými partnery jsme se stali na konci ledna, když se nám podařilo splnit následující požadavky:

  • doložit prokazatelnou, správnou a úplnou implementaci GS1 standardů u svých zákazníků i s jejich hodnocením,
  • prokázat svou odbornost vlastními projekty s tematikou GS1 standardů, např. formou případových studií, webinářů či jinou publikační činností
  • a absolvovat speciální odborné školení o standardech GS1.

Přínosy partnerství GRiT a GS1 Slovakia

Hlavním přínosem tohoto partnerství je prohloubení spolupráce mezi oběma společnostmi. Díky odborným školením a osobním konzultacím ze strany GS1 Slovakia u našich nových zákazníků bude zaručeno, že zavádění standardů GS1 je prováděno vždy na vysoké úrovni.

Dále se spolu budeme podílet na pořádání konferencí, webinářů a jiných osvětových akcí pro uživatele GS1 standardů. Náš CEO, Lubomír Veselý, to okomentoval slovy: "Chceme začít s GS1 budovat co největší povědomí o úspěšných společných projektech, které již máme za sebou, a ukázat trhu, jaké přínosy pro něj spojení GRiTu a GS1 přináší."

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.