Služby v cloudu pomáhají překonat koronavirovou krizi

2.4.2020

Aktuální průzkumy ukazují, že celá třetina Čechů pracuje kvůli koronaviru z domova. Jiní by z podstaty práce mohli přejít na home office také, ale lokální firemní systémy jim to bohužel neumožňují. Abychom pomohli i těmto zaměstnancům, resp. jejich zaměstnavatelům, nabízíme teď firmám náš systém pro elektronické schvalování faktur zdarma a zrychlili jsme náš skladový systém, který je díky cloudu možné nasadit za několik dnů, a to dokonce i bezkontaktně.

Společnosti tak mohou přesunout zaměstnance do bezpečí domova a většinu firemních aktivit provádět vzdáleně, a to pořád v takovém rozsahu, aby nedošlo ke zpomalení jejich podnikání.

První pomoc GRiT nabízí všem firmám, kterým se kvůli karanténě ztížil proces schvalování faktur.„Tradiční způsob schvalování faktur, kdy asistent/ka nebo účetní běhá s fakturami za schvalovatelem, teď prakticky není možný. Proto jsme zdarma nabídli nástroj, který schvalování faktur převádí do digitálního prostředí. Zaměstnanci tak nemusí kvůli schvalování faktur dojíždět do kanceláře, ale vše vyřídí z bezpečí svého domu,” vysvětluje Kateřina Líbalová, produktová manažerka systému iNVOiCE FLOW, který automatizuje proces příjmu a zpracování faktur. Systém zdarma se jmenuje Invoice Flow Lite a lze jej aktivovat na stránce schvalujzdomu.cz.

Cloudové systémy ale v době pandemie nevyužívají jen lidé na home office, pomáhají také například skladníkům. A i těm teď Grit nabídl pomocnou ruku. „E-shopům výrazně stoupla poptávka a některé jsou v podobné situaci jako před Vánoci. Sklady nestíhají a do toho mají méně zaměstnanců, protože někteří zůstali v karanténě nebo doma s dětmi. Těmto firmám aktivně nabízíme cloudový systém řízeného skladu, který automatizuje příjem i výdej objednávek nebo zrychluje proces vychystání objednávky. Malým firmám ho nasadíme za pár dní, takže se z nepříjemné situace dostanou ještě včas,” říká Tomáš Kormaňák, produktový manažer skladového systému LOKiA WMS.

Více si můžete přečíst v tiskové zprávě.

Mohlo by vás zajímat:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.