ORION je doma v Opavě: tady vzniká padesát odstínů EDI

EDI
10.4.2017

ORION EDI na hvězdné obloze nehledejte. Divize CCV eBusiness, která se stará o vývoj a provoz řešení pro elektronickou výměnu dokladů, sídlí ve slezské Opavě.

Právě v Opavě ORION před 15 lety vznikl při projektu pro české a moravské družstevnictví, ale do původních kanceláří by se už dnes divize nevešla, a tak sídlí na ulici Pekařská 58. Pojďte se podívat, jak a kde se systém ORION dělá - SHLÉDNĚTE VIDEO.

ORION v jednom prostředí integruje elektronickou výměnu dat EDI (Electronic Data Interchange) s další podnikovou elektronickou komunikací. Umožňuje vystavovat, odesílat, přijímat a archivovat elektronické dokumenty od obchodních řetězců, logistických providerů a ostatních partnerů, nebo dokonce od orgánů veřejné moci.

Jednotlivé doklady tekoucí od obchodních partnerů systém automaticky převede do podoby čitelné pro jejich protistranu. Doklad je doručen do informačního systému téměř okamžitě bez potřeby ručně přepisovat data. Současně je tento elektronický originál důvěryhodně archivován pro uchování zákonem určených vlastností daňového dokladu.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.