Od zítřka je již k dispozici pouze ORION EDI 2016

8.9.2016

Od zítřka bude k dispozici už jen nová verze řešení pro elektronickou výměnu dat (EDI) ORION 2016. Díky námětům našich zákazníků na vylepšení a uživatelským podnětům ze školení vystoupal nový ORION definitivně na svou oběžnou dráhu. Starý ORION (verze ORION EDI 2.0), který jsme dosud udržovali v provozu souběžně, bude 9. 9. 2016 odpojen.  

Přechod na novou verzi proběhne bezpracně, automaticky a zcela zdarma. Neznamená žádnou změnu smluvního nastavení služeb ani samotné EDI komunikace s obchodními partnery, přesto získávají zákazníci mnohem více - přes svůj internetový prohlížeč začínají využívat službu, která je bezpečnější, přehlednější a nabízí mnohem více doplňkových služeb. Věříme, že se s novou verzí pracuje skvěle.

Více informací o Orionu 2016 najdete na www.ccv.cz/orion2016.

Zákazníkům je samozřejmě k dispozici zákaznická podpora ORION, která je připravená těm, kteří přechod na novou verzi odkládali, ochotně pomoci.  

Uživatelé se také můžou těšit na seriál tipů a uživatelských vychytávek, které usnadní práci s webovou aplikací.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.