GRiT vzdělává: Podzimní webináře otevírají dveře k digitálnímu rozvoji firem

5.10.2023

Nedostatečná informovanost a neporozumění, co vlastně digitalizace firemních procesů nebo její další rozvoj obnáší. Důvody, kvůli kterým firmy digitalizaci často odkládají nebo se jí vyhýbají. Důležité proto je, abychom se my – dodavatelé – soustředili i na vzdělávání v této oblasti, a pomohli tak firmám jejich obavy vyvrátit. Abychom vám počátky s digitalizací i její další možný rozvoj přiblížili, připravili jsme si pro vás na podzim několik webinářů.

První z nich startuje už v úterý 10. října a zaměří se na to, jak získat větší přehled nad přijatými fakturami a jak eliminovat chybovost při jejich zpracování. Na webináři Využijte potenciál digitalizace při zpracování přijatých faktur se zaměříme třeba na praktickou ukázku práce s fakturami – od příjmu dokladu až po jeho schválení a archivaci. Dozvíte se také, jak zkrátit schvalovací proces přijatých faktur nebo jak se jednou provždy vyhnout opožděným platbám.

Jak jednoduše přejít na EDI komunikaci prozradíme na webináři EDI jako klíč k dodávání do velkých řetězců a e-shopů. Ve středu 18. října vám spolu s GS1 Slovakia ukážeme, jaké GS1 standardy jsou pro EDI komunikaci klíčové nebo jaké úspory vám může EDI komunikace přinést. Mezi nimi například odstranění rutinního zpracování dokladů, jako jsou třeba faktury, objednávky nebo dodací listy.

Poslední z podzimních webinářů bude zaměřen na efektivní sledování majetku (tzv. asset tracking). Na listopadovém webináři Evidujte firemní majetek systematicky a bez ztrát se dozvíte, jak pomocí jednoduchého systému sledovat majetek přesněji a tak, abyste si v něm udělali skutečný pořádek. Přijďte zjistit, jak si udržet přehled třeba o aktuálním umístění majetku nebo jeho servisní historii, a zamezte tak jeho zbytečným ztrátám.

Všechny webináře probíhají online. Pokud se chcete některého z nich zúčastnit, stačí kliknout na konkrétní webinář v Kalendáři akcí a vyplnit registrační formulář.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.