GRiT na cestě k efektivnějšímu účetnictví s ITeuro

4.4.2024

Již tradiční seminář Účetnictví s ITeuro představí nejdůležitější novinky pro zákazníky ITeuro v oblasti majetku a faktur. Novinky budou prezentovány v návaznosti na ERP systém SyteLine. GRiT v rámci partnerství s ITeuro zákazníkům představí, jak efektivněji v tomto systému řešit přijaté faktury. Seminář se koná ve čtvrtek 11. dubna 2024 v Business centru Vysoké školy Báňské – Technické univerzity Ostrava.

Zákazníci ITeura se mohou těšit na zajímavé řečníky a program, na jehož konci je připraven brainstorming k vyčíslení a rozpouštění odchylek. Ten bude inspirovaný aktuálními postupy a poznatky z praxe.

Snadné zpracování faktur s ERP SyteLine

GRiT podrobně odprezentuje nástroj na automatické zpracování přijatých faktur, který mohou uživatelé SyteLine pohodlně využívat v rámci svého ERP systému.  V přednášce doprovázené praktickou ukázkou představí, jak v jednom rozhraní efektivně automatizovat celý proces od příjmu faktur přes schvalování až po elektronickou archivaci.  

Pokud hledáte způsob, jak ušetřit čas a minimalizovat chybovost při zpracování přijatých faktur, a chtěli byste se dozvědět více o našem řešení, neváhejte nás kontaktovat.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.