Udržitelné firmy 2022: Důležitým prvkem digitalizace je komunikace se zákazníkem

20.12.2022

Udržitelnost, digitalizace i automatizace jsou témata, která v lidech vyvolávají smíšené pocity– mnohdy totiž pořádně neví, co si pod nimi představit. Z jakých úhlů lze digitalizaci uchopit? Jaké problémy může pomoct vyřešit? A je digitalizace pro firmy snem, nebo spíše noční můrou? O tom diskutoval v pořadu TVize CEO GRiTu Lubomír Veselý.  

Společně s generální ředitelkou SAP ČR Hanou Součkovou a ředitelem odboru organizace a internetu MPO ČR Petrem Filipi se na téma digitalizace podívali nejen z pohledu dodavatelů, ale také z pohledu zákazníků a zaměstnanců, kteří mají z digitalizace mnohdy obavy. A nepřispěla k nim ani nejistota a změny ve společnosti posledních let. 

Robotizace, digitalizace či automatizace, zkrátka přechod od člověka k výpočetní technice, však firmám dokáže pomoct hned s několika problémy – od nedostatku zaměstnanců na trhu přes jejich neefektivní práci až po rostoucí náklady. Důležitou součástí je však komunikace, a to nejen mezi firmou a jejími zaměstnanci, ale především ze strany dodavatelů. 

V diskuzi se dále dozvíte:

  • co všechno lze digitalizovat a kdy jsou firmy s procesem digitalizace hotovy,
  • na co je potřeba se při digitalizaci soustředit nejvíc,
  • jaké mýty jsou s digitalizací nejčastěji spojené
  • nebo jaké předpoklady je do budoucna třeba naplnit pro další posun digitalizace. 
Celou diskuzi můžete zhlédnout zde:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.