Automatizace účetních a skladových operací na Czech Online Expo 2019

Automatizace
5.3.2019

Největší český veletrh a konference pro internetové obchodníky se letos uskuteční 29. - 30. března na holešovickém výstavišti v Praze. Pro návštěvníky je i ve spolupráci s CCV Informační systémy připraven originální a odborný obsah plný tipů a příběhů z praxe v oboru e-commerce.

Ten je dlouhodobě na špici v marketingových inovacích a službách pro zákazníky. Kde naopak proti tradičnímu retailu ztrácí, jsou interní procesy a jejich efektivní řízení. S příchodem cloudu je přitom dostupná řada moderních technologií a řešení v režimu SaaS (Software jako služba), které mohou využívat menší e-shopy stejně jako nadnárodní hráči. Mezi přesně takové patří i skladové řešení LOKiA WMS nebo ORiON iNVOiCE FLOW pro automatizaci zpracování přijatých faktur od CCV Informační systémy.

Uvidíme se na stánku č. 1

Odborní zástupci firmy rozbijí svůj stánek s číslem 1 hned vedle kavárny v pravém křídle Průmyslového paláce. Doslova na všechno, co se točí okolo skladové logistiky, se můžete zeptat Tomáše Kormaňáka, který je tváří modulárního skladového řešení LOKiA WMS. Na stánku se i z úst Ladislava Chovítka dozvíte, jak se definitivně zbavit přijatých papírových faktur, jejich ručního přepisování, nekonečného dohledávání a archivace s využitím řešení ORiON iNVOiCE FLOW. Kromě toho budete mít příležitost dozvědět se více i o dalších možnostech elektronizace logistických, obchodních či účetních procesů včetně napojení na FinTech společnosti jako je Platební instituce Roger.

Řízené skladování jako základ úspěšného e-shopu

V rámci prvního veletržního dne vystoupí také Tomáš Kormaňák s přednáškou na logistické téma, ve které posluchačům na příkladech z praxe ukáže, proč je dobře fungující logistika znakem úspěšného e-shopu. Díky jejímu správnému nastavení můžou e-shopy rychle naskladňovat a okamžitě zobrazovat spotřebitelům zboží dostupné k prodeji, rychle expedovat a případné vratky obratem znovu nabízet. Bohužel ne vždy tomu tak je. Tomáš Kormaňák na konkrétních příkladech popíše nejčastější chyby, se kterými se u zákazníků setkává, a také názorně ukáže, jak se jich vyvarovat.

Přednášku Řízené skladování jako základ úspěšného e-shopu můžete navštívit v Partnerském sále v pátek 29. března ve 12:40.

Samá práce a žádná zábava?

Návštěvníci si budou moci na stánku CCV také zasoutěžit o láhev dobrého moravského vína. „Máme připraveny dvě hry. V té první si můžete vyzkoušet, jaké to je řídit zmenšený model vysokozdvižného vozíku a zaskladnit paletku se zbožím. Ty nejlepší odměníme lahví moravského vína,“ vysvětluje Zuzana Lazarová, vedoucí marketingového oddělení CCV. „Druhou hrou bude pexeso, ale ne ledajaké. Jednotlivá pexesová políčka jsou označena čárovým kódem a za pomoci čtečky je návštěvníci otáčejí, jde o takzvané Kódeso,“ dodává Lazarová.

Kombinace vzdělání a veletrhu na jednom místě

Czech Online Expo 2019 je největší česká vzdělávací akce pro e-commerce. Letošní ročník si pro návštěvníky v pražských Holešovicích připravil 10 přednáškových sálů a 2 místnosti pro workshopy, ve kterých je naplánováno více jak 120 prezentací a vzdělávacích akcí. Souběžně zde poběží 15 konferencí obsahově různě zaměřených (od logistiky přes HR až po digitální marketing), kde si přijdou na své všichni e-shopaři a vůbec zájemci o e-commerce. Veletržní plocha o rozloze bezmála 7000 m2 bude hostit více jak 100 vystavovatelů.

Mohlo by vás zajímat:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.