6× rychlejší odbavení objednávek ve skladu společnosti Bonus Bona

Řízení skladu
12.3.2020

Pražská společnost Bonus Bona nasadila do svého skladu cloudový skladový systém LOKiA WMS, aby zefektivnila své skladové hospodářství. Po zavedení systému vymizely záměny zboží a skladníci nyní pracují rychleji – odbavení objednávek je v průměru 6× rychlejší. Společnost díky tomu ušetřila jedno pracovní místo.

Firma Bonus Bona provozuje několik e-shopů i kamenných prodejen, např. e-shop Zubní-kartáček.cz nebo obchod se zvířecími krmivy VeseléZvíře.cz. Již dříve tyto e-shopy trápily časté záměny zboží, kdy skladníci omylem vydávali špatné zboží v průměru třikrát až čtyřikrát do týdne. Od nasazení skladového systému LOKiA se jim to nestalo ani jednou.

„Většina zubních kartáčků na našem skladu vypadá stejně nebo má podobné obaly, takže pro skladníky bylo těžké vždy najít správný produkt. Občas jsme například zákazníkovi poslali o tisíc korun dražší kartáček, než který si ve skutečnosti objednal. Takový člověk se pak často ani neozve, takže vy jen počítáte ztráty,“ vzpomíná Petr Matoušek, jednatel společnosti Bonus Bona, na dobu před nasazením skladového systému.

Přečtěte si o průběhu nasazení a jaké konkrétní změny s sebou systém LOKiA WMS přinesl.

> Přečíst si případovou studii <

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.