Konference: Digitalizace účetnictví 2020

Novinky
19.8.2020

Chcete se dozvědět, co všechno může vaší společnosti přinést digitalizace účetnictví a jak bez obav naskočit na vlnu automatizace? Zveme vás na konferenci Digitalizace účetnictví, která proběhne už 26. srpna 2020 v Praze. Budeme tam i my spolu s dalšími odborníky, kteří se tématem digitalizace zabývají.

Věděli jste například, že až 10 % manuálně pořízených dat je statisticky zatíženo chybovostí? A přesto na spoustě účtáren stále zpracovávají doklady ručně. Tisknou faktury, obíhají s nimi po kancelářích kvůli schválení a zakládají je do šanonů v přeplněných archivech. Nejen s těmito problémy dokáže digitalizace účetní agendy jednoduše pomoci.

Pavel Janyška z GRiTu během své přednášky představí možnosti, jaké automatizace toku dokladů nabízí, a kam celý proces digitalizace postupně směřuje. A také se podělí o příběhy skutečných firem. Kolik času dokáže automatizované zpracování dokladů opravdu ušetřit? Jak může elektronické schvalování účetnictví zpřehlednit? A co na automatizaci říkají během kontrol auditoři?

Přijďte načerpat inspiraci. My už se moc těšíme, takových akcí u nás nebývá mnoho. Pojďte se těšit s námi - přihlášku i další informace najdete zde.

Mohlo by vás zajímat:

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.