Vytvářejte paletové etikety s SSCC kódem zdarma

Řízení skladu
27.11.2013

Spustili jsme nový on-line nástroj pro tvorbu logistických etiket s SSCC (Serial Shipping Container Code) čárovým kódem. S jeho pomocí si může každý zdarma vytvořit vlastní etiketu doslova během pár kliknutí.

S pomocí nástroje pro tvorbu etiket řešení ORION® je možné si nyní etikety s SSCC kódem během krátké chvilky nejen vygenerovat, ale rovnou i vytisknout. Službu poskytujeme zcela zdarma a každý zájemce si může jeho prostřednictvím vytvořit libovolné množství logistických etiket.

Vzhledem k tomu, že někteří velcí odběratelé, jako například AHOLD nebo MAKRO Cash & Carry, již od všech svých dodavatelů označování logistických jednotek pomocí SSCC kódů vyžadují (a někteří další podobnou praxi zavádějí – například SPAR od 1. 1. 2014), začíná být používání logistických etiket s SSCC kódy každodenní realitou.

Buďte tedy připraveni a vytiskněte si paletovou etiketu jednoduše a bez nákladů.

Logistické etikety a jejich kódy je také možné vytvářet přímo v řešení pro elektronickou výměnu dokladů ORiON a jednoduše na pár kliků je doplnit na elektronická avíza o dodání (DESADV). Jde o doplňkovou službu SSCC pro dodací list, kterou je možné v ORiONu kdykoli zprovoznit a splnit tak požadavky zákazníka.  

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.