Jak vybrat a nasadit WMS

Nasazení skladového systému WMS mnohdy vyžaduje reorganizaci skladu nebo změnu logistických procesů. Abyste našli systém, který vám sedne dlouhodobě, nesnažte se jeho výběr uspěchat. Přečtěte si, na co je důležité se při výběru WMS zaměřit, a zjistěte, jak vypadá jeho implementace.

LOKiA WMS

Jak postupovat při výběru a nasazení WMS

Správný výběr skladového systému (WMS) i jeho dodavatele jsou klíčové pro dobře fungující sklad. Výběr i nasazení WMS však mnohdy vyžadují reorganizaci skladů nebo logistických procesů, o kterých nemají vedoucí skladu či logističtí manažeři tušení, a tak se na ně nemohou předem připravit.Tento text popisuje, jak celý proces nasazení WMS probíhá, a radí, na co při výběru WMS nezapomenout.

Co tento e-book obsahuje?

1) Kdy se vyplatí začít přemýšlet o nasazení WMS.

2) Jaká kritéria sledovat při výběru dodavatele.

3) Popis nejčastějších chyb při výběru WMS.

4) Implementace WMS krok za krokem.

Nechtěli jsme ztrácet čas administrativou, kterou lze jednoduše automatizovat. Díky automatizaci procesů můžeme růst a zvládat výkyvy poptávky, i když náklady na dotčené procesy zůstávají pořád stejné.

Michal Hanáček
Pilulka.cz

Nechte se změnou provést i vy. Zbyde vám více času na práci.

CHCI ZMĚNU

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.