Staňte se účetními budoucnosti

Pojďte zbořit mýty o účetních – účetnictví přece není jen rutinní administrativa a neustálé přepisování dat do počítače. S využitím moderních technologií můžete tyto monotónní činnosti nechat robotům a věnovat se kvalifikované práci.

iNVOiCE FLOW

Jak se stát účetním budoucnosti

Že je účetnictví konzervativním oborem, je známá věc. A je na samotných účetních a finančních manažerech, aby vyšli vstříc novým technologiím a usnadnili si práci tam, kde je to možné.E-book pro vás může být dobrým odrazovým můstkem, pokud chcete vaši účtárnu posunout do 21. století.
Dozvíte se v něm například:
jaké účetní činnosti lze dnes jednoduše automatizovat, které chytré nástroje s tím dokážou pomoci, jak automatizace účetnictví pomáhá ve firmách, které se do ní už pustily a kam moderní technologie postupně posouvají účetní profesi.

Nechtěli jsme ztrácet čas administrativou, kterou lze jednoduše automatizovat. Díky automatizaci procesů můžeme růst a zvládat výkyvy poptávky, i když náklady na dotčené procesy zůstávají pořád stejné.

Michal Hanáček
Pilulka.cz

Nechte se změnou provést i vy. Zbyde vám více času na práci.

CHCI ZMĚNU

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.