INVRPT (Přehled zásob)

Inventory report

Zprávu zasílá odběratel dodavateli a uvádí v ní informace o současných, plánovaných nebo cílových skladových zásobách na prodejnách, potažmo skladech odběratele. Zpráva obsahuje informace o stavu zásob jednotlivých produktů v jednotlivých lokacích, dále údaje o prodaném nebo naopak nově přijatém množství zboží. Odběratel může ve zprávě uvést také objednané množství a informace o pohybu zboží (např. množství vratek, extra požadované zboží nebo porovnání objednaného a obdrženého množství).

S využitím této zprávy je možné s pomocí služby ORiON Inventory report (Přehled stavů zásob u odběratelů) předejít např. nedostatku zásob před začátkem promoakce. Údaje lze využít rovněž jako podklady pro obchodní zástupce, kteří se mohou zaměřit na problémové prodejny nebo produkty. Díky Inventory Reportu lze přesně vyhodnotit, jak si vedla konkrétní prodejní akce a případně ji porovnat s prodejem za jiné období nebo během předchozí akce. Díky Inventory Reportu lze snadno identifikovat výpadky zboží, sledovat jakým způsobem se vyvíjí jeho zásoby a připravit se na dodání zboží.


Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.