Jsme váš průvodce automatizací procesů

Pomocí našich řešení šetříme jak malým, tak větším firmám čas a peníze.

Jsme největší experti na automatizaci toku dokladů, zboží a peněz ve střední Evropě. Více jak 30 let zefektivňujeme firmám podnikání.Jsme česká firma, založená roku 1992 (dříve CCV Informační systémy), a jako jedni z mála na českém trhu nabízíme ucelené řešení pro optimalizaci firemních (odběratelsko-dodavatelských) procesů.

Nevěnujeme se přeprodeji ani implementacím systémů jiných výrobců a prioritně se zaměřujeme na rozvoj vlastních cloudových služeb.

Mnoha firmám jsme usnadnili práci

Zeptali jsme se 400 našich zákazníků, zda by nás doporučili dál. Výsledky nás příjemně překvapily. 73 % zákazníků by GRiT doporučilo všema deseti a dalších 18 % je se službami spokojeno.

V našem týmu najdete ty nejlepší odborníky ve svém oboru

Máme tým plný odborníků, kteří vás provedou procesní změnou, vše vysvětlí a zodpoví dotazy.

Lubomír Veselý
CEO (Chief Executive Officer)
Dalibor Damborský
Founder and Co-owner
Roman Fuchs
CDO (Chief Delivery Officer)
Vladan Slaměník
Head of Development
Marek Stanovský
Head of Sales
Jiří Morávek
CFO (Chief Financial Officer)
Monika Damborská
HR Manager
Zuzana Lazarová
Marketing Manager

Rozvíjíme vlastní tým více jak 30 let

Máme tým plný odborníků, kteří vás provedou procesní změnou, vše vysvětlí a zodpoví dotazy. Hodnoty, které nás spojují více jak 30 let

Aktivní přístup
Pracovitost
Tvořivost
Důvěra
Svoboda
Služba
Otevřenost
Vytrvalost

Jdete do toho s námi?

Práce, která vám bude dávat smysl
Volné pozice

Naše historie

Jsme česká firma, založená roku 1992 (dříve CCV Informační systémy), a jako jedni z mála na českém trhu nabízíme ucelené řešení pro optimalizaci firemních (odběratelsko-dodavatelských) procesů. Nevěnujeme se přeprodeji ani implementacím systémů jiných výrobců a prioritně se zaměřujeme na rozvoj vlastních cloudových služeb.

Zakládáme společnost CCV

Zakládáme společnost CCV a začínáme s prodejem podnikového informačního systému NPro pro obchodní firmy. Věnujeme se vývoji ERP systémů na míru a akvizicím společností převážně z oblasti stavebnin.

1992

Akvizice Generis

Dochází k akvizici firmy Generis, která má zkušenosti s technologiemi Oracle a zahajujeme své první EDI projekty. Připravujeme firemní portfolio řešení na přechod na platformu Navision (dnes Microsoft Dynamics).

1999

Vlastní skladový systém

Realizujeme první implementaci vlastního skladového systému (WMS) u zákazníka. Také začínáme vyvíjet a dodávat portálová řešení a speciální registry pro státní správu na platformě produktů Oracle.

2003

1 000 zákazníků a nová pobočka

V tomto roce získáváme svého 1000 zákazníka. Do té doby jsme reorganizovali firemní strukturu, založili pobočku na Slovensku a posbírali mnohá ocenění - na Microsoft Industry Awards za nejlepší řešení nebo za nejlepší produkt na mezinárodním festivalu INVEX.

2011

Měníme se na GRiT

Skladové řešení LOKiA WMS je oceněno jako IT produkt roku, inovujeme službu iNVOiCE FLOW a měníme se na GRiT. Upouštíme od prodeje produktů třetích stran, přecházíme zcela do cloudu a naplno se věnujeme vývoji vlastních řešení.

2019

Lídr trhu

Vypracovali jsme se na lídra EDI na českém trhu a předního dodavatele cloudových služeb. Řídíme IT projekty pro více jak 2500 zákazníků a známe best practices včetně odlišností v jednotlivých oborech.

2022

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.