Webinář: Snadné zpracování faktur začíná u objednávek

7.2.2024

Chtěli byste vědět, jak efektivněji zpracovávat přijaté faktury? Zabere Vám samotné kontrolování a srovnávání objednávek s fakturami spoustu času? Webinář Snadné zpracování faktur začíná u objednávek se koná již 6. března v 10:00 hodin ráno. V průběhu webináře se seznámíte s řešením objednávek v cloudovém nástroji na efektivní zpracování přijatých faktur. Na webinář se připojíte online a je zcela zdarma.

Tvorba objednávek a zpracování přijatých faktur v jednom řešení

Firmy postupně automatizují a digitalizují procesy pro zpracování přijatých faktur. Nicméně některé činnosti zůstávají stále manuální. Jednou z těchto činností je kontrola a párování objednávek, ke kterým se přijaté faktury vztahují. To přitom můžete vyřešit v rámci jednoho rozhraní, a efektivně tak sjednotit vystavení objednávky a následné přijetí a zpracování faktury.

Webinářem vás provede Michaela Filipová, Product Manager iNVOiCE FLOW, a Adam Staněk, konzultant iNVOiCE FLOW. Zaměří se obecně na představení objednávkového modulu, jeho výhod a funkcí. V neposlední řadě vám také prakticky předvedou celý proces od tvorby objednávky až po její spárování s přijatou fakturou a následnou práci s ní.

Webinář startuje již v 10:00 hodin ráno a bude trvat přibližně 60 minut i s prostorem pro případné dotazy. Podrobný program naleznete zde.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.