Webinář: Snadné zpracování faktur začíná u objednávek

Rádi byste získali lepší přehled nad přijatými fakturami? Dochází u vás k složitému dohledávání objednávek, ke kterým se přijaté faktury vztahují? Trvá následná kontrola a porovnání objednávek s fakturami neúměrně dlouhou dobu? Pokud některá z těchto otázek charakterizuje současné procesy ve vaší firmě, je webinář určen přesně pro vás.

Webinář

Online

Doba trvání: 60 minut

Obsah webináře:

Firmy postupně automatizují své procesy a digitalizují zpracování přijatých faktur pomocí moderních softwarových řešení. Některé procesy však zůstávají manuální. To je i případ kontroly a párování přijatých faktur s původními objednávkami. Automatizovat a sjednotit vystavení objednávky dodavateli s následným příjmem a zpracováním faktury přitom můžete vyřešit v jednom rozhraní.

Zúčastněte se webináře, který se koná 6. března od 10:00 ráno. Celý webinář bude trvat přibližně 60 minut s prostorem pro vaše dotazy.

Dozvíte se:
  • Jak efektivněji zpracovat přijaté faktury,
  • jak si celý proces ulehčit pomocí objednávek,
  • na praktické ukázce si ukážeme celý proces od tvorby objednávky až po její spárování s přijatou fakturou a následnou práci s ní s využitím řešení iNVOiCE FLOW.
Webinář je určený pro:
  • Provozní a finanční ředitele společností
  • Účetní a ekonomické zaměstnance
  • Všechny, kteří chtějí zefektivnit tok dokladů ve své společnosti
Webinářem vás provedou:

Michaela Filipová
Product Manager iNVOiCE FLOW

Adam Staněk
Konzultant iNVOiCE FLOW

Registrujte se na webinář zdarma

6. března 2024 v 10:00

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.