FAQ: odpovídáme na to, co vás o iNVOiCE FLOW nejčastěji zajímá

Faktury
7.8.2020

Sebrali jsme vaše nejčastější otázky ohledně nástroje pro automatizaci přijatých faktur iNVOiCE FLOW a sepsali na ně odpovědi. Zajímá vás cena, počet uživatelů nebo třeba zpracování faktur v cizích jazycích? Odpovědi najdete zde.


Poradí si iNVOiCE FLOW s fakturami v cizích jazycích?

Ano, systém automaticky vytěží a zpracuje faktury ve všech jazycích, které používají latinskou abecedu, takže klidně i v litevštině. Bohužel zatím nerozumí azbuce, čínštině nebo japonskému kandži – údaje z faktur v těchto jazycích doplníte ručně a pak je předáte systému k dalšímu zpracování.

Kolik uživatelů se může do systému přihlašovat? Ovlivňuje počet uživatelů cenu služby?

Počet uživatelů je neomezený a na cenu nemá vliv. Je jen na vás, kolika lidem udělíte do svého iNVOiCE FLOW přístup.

Kolik iNVOiCE FLOW stojí?

iNVOiCE FLOW na sobě nemá nalepenou cenovku, jeho cena se odvíjí od vašich potřeb, využitých funkcí a počtu zpracovaných faktur. Součástí ceny je také implementační analýza a samotná implementace.

Protože je iNVOiCE FLOW cloudová služba, platíte za ni v pravidelných měsíčních poplatcích. Chcete-li znát přesnou cenu, domluvte si s námi nezávaznou konzultaci, při které vám už částku spočítáme.

Nabízíte iNVOiCE FLOW také jako on-premise řešení?

Službu nabízíme pouze v cloudu. iNVOiCE FLOW je jednoduchá webová aplikace, která se jako on-premise řešení nehodí. Díky cloudu je proces implementace rychlý, služba je přístupná odkudkoliv a systém se automaticky aktualizuje na nejnovější verzi.

Hodí se iNVOiCE FLOW pro externí účetní kanceláře ke zpracování přijatých faktur od klientů?

Ano, dokonce ho účetním kancelářím přímo doporučujeme.

V praxi to vypadá například tak, že účetní agentura přidělí každému klientovi unikátní e-mailovou schránku, přes kterou od něj sbírá doklady. iNVOiCE FLOW tyto doklady z e-mailové schránky automaticky vytěží a importuje do příslušné databáze v účetním programu. Dokumenty zároveň uloží do bezpečného elektronického archivu, kde je snadno dohledá účetní, klient, ale i auditor nebo finanční správa.

Existují i další scénáře, například může účetní agentura pro každého klienta zavést vlastní iNVOiCE FLOW. Účetním kancelářím rádi pomůžeme najít to nejlepší nastavení systému.

Účetní agentura používající iNVOiCE FLOW také může klientům nabídnout elektronické schvalování dokladů jako službu navíc.

Musíme si iNVOiCE FLOW pořídit se všemi funkcemi? Některé z nich ve firmě nevyužijeme.

Každý zákazník si před pořízením vybere pouze ty funkce, které využije. Pokud jste například malá firma, které přijde vhod pouze vytěžování faktur, dostanete systém pouze s vytěžováním faktur. Jakmile vyrostete a budete potřebovat další funkce, iNVOiCE FLOW si o ně jednoduše rozšíříte. iNVOiCE FLOW je modulární systém, takže si můžete funkce přidávat a odebírat dle potřeby.

Umí iNVOiCE FLOW vytěžovat účtenky?

Ano, a nejen ty. iNVOiCE FLOW kromě klasických faktur a účtenek automaticky vytěží například i zálohové faktury nebo dobropisy.

Je možné zřídit iNVOiCE FLOW pro více společností naráz? Například pro společnosti v holdingu.

Ano a naši klienti toho využívají - inspirovat se můžete například v případové studii společnosti 3E PROJEKT. S řešením pro holding vám pomůžeme během implementace.

Zaujala vás služba iNVOiCE FLOW? Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci nebo ukázku řešení.

Mohlo by vás zajímat:

Více o iNVOiCE FLOW

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.