PDF2EDI

PDF2EDI je služba určená všem dodavatelům, kteří využívají ORiON EDI a rádi by efektivní způsob přenosu dat využili také pro zákazníky, jejichž objednávky nepřicházejí ve strukturované elektronické podobě, ale v PDF e-mailem.

Výhody služby PDF2EDI:

Přenos veškerých dat do jednoho EDI rozhraní

PDF2EDI pro všechny dodavatele, jejich zákazníci neposílají data ve strukturované podobě, ale např. jako PDF v e-mailu.

Služba i pro zákazníky jiných EDI providerů

Objednávky se načtou do vašeho systému i v případě, že používáte jiné EDI řešení. ORiON pak bude jen článkem v komunikaci a načte vám PDF vedle ostatní EDI komunikace.

Provozuje Kaufland, připraveno pro všechny

Služba je aktuálně plně připravena pro dodavatele společnosti Kaufland, ale v případě zájmu je možné ji využít i pro jiné odběratele (a jiné formáty).

ORiON PDF2EDI

Zpracování PDF objednávek z Kauflandu přes EDI

And bad kerning does keep me up at night.

Službu mohou využívat také zákazníci jiných EDI providerů. ORiON (řešení pro elektronickou výměnu dat od společnosti GRiT) bude v takovém případě pouze další článek na cestě dokladu a objednávky (ORDERS) se budou automaticky přeposílat do EDI řešení, které dodavatel používá. Z něj se poté načtou do informačního systému dodavatele, jako ostatní přijaté EDI objednávky. Služba je aktuálně plně připravena pro dodavatele společnosti Kaufland, ale v případě zájmu je možné ji využít i pro jiné odběratele (a jiné formáty).

Kaufland objednávky posílá faxem či e-mailem (na vyžádání) ve formátu PDF. Konverze objednávek s pomocí ORiON je možná právě u těch, které přijdou elektronickou poštou a není závislá na žádných krocích společnosti Kaufland Česká republika, v.o.s

Všichni zákazníci ORiON EDI tedy mohou tuto službu začít okamžitě využívat, ušetřit si tak práci a zbavit se chyb, které při ručním přepisování do podnikového systému vznikají.

ORiON PDF2EDI

Jak to funguje?

And bad kerning does keep me up at night.

V e-mailové schránce, kam odběratel dodavateli posílá PDF objednávky, je nastaveno pravidlo, které tyto zprávy automaticky přepošle do ORiON EDI.

Ten nejprve tzv. „vytěží“ pouze hlavičku PDF přílohy, aby rozlišil, zda jde o standardní objednávku nebo „změnovku“ (změnové objednávky využívá právě Kaufland).

V případě standardní objednávky „vytěžení“ dokumentu pokračuje a na základě získaných dat vytvoří EDI zprávu ORDERS, kterou odešle do informačního systému dodavatele jako jakoukoli jinou EDI objednávku. Změny k objednávkám jsou v původní podobě zasílány obsluze k dalšímu zpracování.

Máte zájem o službu PDF2EDI?

Rádi vám ji představíme blíže

OZVĚTE SE MI

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.