Domluvme si konzultaci

Osobní informace

Kontaktní informace

Děkujeme, poptávka konzultace byla odeslána. Teď je to na nás, co nejdříve se ozveme.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste to znovu, prosím, později

Díky WMS znásobíte rychlost i výkon skladu

Systém pro řízení skladů (WMS) zrychlí výdej objednávek, zpřehlední evidenci i pohyb zásob, minimalizuje chybovost a automatizuje desítky skladových procesů.

Výsledky poznáte v nákladech, prodejích a spokojenosti zákazníků i skladníků

až o 80 %

zrychlení vyskladnění
zboží ze skladu

za 30 min

zaučíte nové brigádníky na úroveň stálých zaměstnanců

o 99 %

snížení chyb
při expedici
systém pro řízení skladů

Vše, s čím vám WMS pomůže

a vylepší váš sklad
k nepoznání

Více o SYSTÉMU lokia wms
Odbavujte objednávky rychleji

Řízený sklad najde nejkratší cestu ke zboží z objednávky a zobrazí ji skladníkovi na bezdrátové čtečce. Skladníci si tak nemusí pamatovat, kde které zboží leží, a jdou na jistotu.

Minimalizujte chyby a záměny zboží

Skladník během vyskladňování zboží načte jeho čárový kód a WMS mu potvrdí, že sahá po správném kusu. Při vychystávání podobného zboží ušetříte skladníkům hodně nervů.

Mějte 100% přehled nad zásobami

V řízeném skladu podrobně vidíte pohyb zásob i jejich rozmístění na grafické mapě, skladovací strategie odpovídá legislativním předpisům. U zboží evidujete šarži, výrobní čísla či datum spotřeby a také určíte vyskladňovací strategii.

Sbírejte podrobná a srozumitelná data

KPI, reporty a vyhodnocení máte na dosah myši. Poznáte z nich například, který skladník je nejvýkonnější nebo který dělá nejvíce chyb. Na základě dat můžete optimalizovat lidské zdroje i skladové procesy.

Zvyšte svůj zákaznický servis

Zboží rychleji odbavíte, takže se vaši zákazníci méně načekají, a to i v sezónní špičce. Odstraníte reklamace vzniklé záměnami a stav zásilky budete sledovat i po cestě k zákazníkovi.

Pracujte vždy s aktuální verzí

WMS lze mít jako cloudovou službu, takže máte vždy k dispozici aktuální verzi, přístup odkudkoliv a o vaše data se starají nejmodernější datacentra. Službu propojíme s ERP anebo vaším e-shopem.

Provedeme vás implementací, zaškolíme skladníky a pomocnou ruku vám podáme i po pěti letech

01

Poznáme se, přijedeme

Domluvíme si schůzku, na které s vámi náš odborník na řízené skladování probere vaši situaci a zhodnotí, zda a jak vám naše řešení pomůže. Pokud budete mít požadavky, které nedokážeme naplnit, umíme říct ne. Nebudeme vás tahat za nos.

02

Implementujeme

Jakmile se rozhodnete, že do toho s námi půjdete, přiřadíme vám jednoho z našich konzultantů, který vás celým procesem implementace WMS provede. Dle náročnosti to potrvá pár týdnů nebo měsíců. Zvládneme to i za provozu a kompletně online.

Vytvoříme mapu vašeho skladu a nastavíme vám čtečky, které umíme zajistit.
Propojíme WMS s vaším ERP systémem, e-shopem či dalšími nástroji.
Během jednoho dne zaškolíme všechny zaměstnance, kteří u vás s řízeným skladem budou pracovat.
Pomůžeme s přípravou na vstupní inventuru.
Kryjeme vám záda v prvních dnech ostrého provozu.
03

Udržujeme

Po zavedení do ostrého provozu vám bude k dispozici zákaznická podpora, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem či požadavkem. Budete mít také vlastního account manažera, který s vámi bude v pravidelném kontaktu a bude hledat další možné úspory ve vašem skladu.

Výhody řízeného skladování už mají ve skladech tyto firmy:

Změnou vás provede náš odborník

Miroslav Králík

Mirek je vedoucím oddělení implementace. Se svým týmem provádí zákazníky od návrhu optimálního řešení pro sklad až po vlastní nasazení systému WMS.

Více o týmu GRiT

Zatímco dříve nám zaučení brigádníků zabralo celé hodiny, dnes to díky řízenému skladu zvládáme za pouhou půlhodinu. Brigádníci už první den vychystávají objednávky do 10 minut a stálí zaměstnanci to zvládnou do jedné minuty.

Patrik Jokl
CEO IPRICE RECARE

☝️ Těm už jsme skladové procesy vyladili. Teď je řada na vás.

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci

Chci konzultaci

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.