Workshop: Jak na digitální továrnu

Přemýšlíte, jaké možnosti k dosažení vyšší efektivity dnes výrobním firmám přinášejí informační technologie a jak jejich potenciálu lépe využít? Pokud ano, přijeďte se inspirovat na bezplatný workshop Jak na digitální továrnu. Pořádá jej společnost ITeuro 23. března 2023 od 9.30 do 13.30 v Praze.

Workshop

Na Strži 1702/65, Praha 4-Nusle

4 hodiny

Na workshopu se dozvíte, jak moderní informační řešení pokrývá všechny klíčové procesy výrobního podniku od obchodního cyklu včetně B2B a zakázkové konfigurace přes plánování a řízení výroby až po servis a prediktivní údržbu.

O své zkušenosti a tipy z pohledu zákazníka a uživatele se podělí Petr Sazovský, jednatel společnosti BIKE FUN International. Ta je se značkami jako ROCK MACHINE nebo SUPERIOR a s ročním obratem přes 2,5 miliardy korun největším českým výrobcem jízdních kol.

Více informací a podrobný program naleznete zde.

No items found.

23. března 2023 od 9.30

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.