Webinář: 7 signálů pro přechod na řízené skladování

Na tomto webináři vám představíme ty nejčastější skladové situace, které jsou jasnými signály pro zavedení řízeného skladování. A samozřejmě vám na konkrétních příkladech ukážeme, jak vám s nimi může systém pro řízení skladů pomoci. Na konci webináře si tak budete moci odpovědět na otázku, zdali už není čas začít skladovat řízeně.

Webinář

Online

45 minut

Bloudění po skladu s papírem v ruce a zdlouhavé hledání zboží, pomalá expedice, časté záměny, prošlé exspirace či nekonečné inventury. Existuje celá řada signálů z provozu skladu, u kterých byste měli být na pozoru.  Objevíte-li některé z nich, nastal zřejmě čas pro přechod na řízené skladování. Ve středu 21. února v 10 hodin vám představíme 7 nejčastějších důvodů, které signalizují, že nastal čas pro přechod na řízené skladování. Webinář bude vysílán živě a nebude trvat více jak 40 minut.

Na webináři se zaměříme na:

  • 7 problémů ve skladu signalizující zavedení WMS,
  • řešení těchto problémů pomocí tohoto systému,
  • praktickou ukázku práce v konkrétním systému pro řízení skladů.

Co je to systém pro řízení skladů?

Systém pro řízení skladů aneb Warehouse Management System (WMS) – to není žádné zaklínadlo, ale přehledný systém určený ke kompletní správě skladování, díky kterému budete mít úplný přehled o počtu a pohybu skladových zásob či o práci a trasách skladníků. Výrazně zvyšuje rychlost expedice, snižuje počty vratek či dovoluje nastavit odměny skladníkům na základě jejich výkonu. 

Webinářem vás provede odborník na řízené skladování

Miroslav Králík je Delivery Manager skladového systému LOKiA WMS. Kromě 7 nejčastějších signálů z provozu skladu představí také možnosti řešení těchto situací pomocí skladového systému, a to včetně praktické ukázky.

Miroslav Králík
Delivery Manager LOKiA WMS

Registrujte se na webinář zdarma

21. února 2024 v 10:00

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.