Webinář: 7 kroků pro úspěšné nasazení WMS

Na tomto webináři vám představíme 7 kroků, které zajistí úspěšné nasazení WMS ve vašem skladu. Ukážeme vám, co je potřeba před nasazením skladového systému zajistit, a provedeme vás jeho jednotlivými fázemi. Na konci webináře tak budete vědět, jak celý proces probíhá a na co před implementací řízeného skladování nezapomenout.

Webinář

online

45 minut

Chystáte se zefektivnit svůj sklad pomocí WMS a nevíte, co jeho nasazení obnáší? Chcete začít skladovat řízeně, ale nejste si jisti, zda je na to váš sklad připraven? Anebo byste se rádi zbavili zbytečných nákladů a váháte, kde začít? Ve čtvrtek 28. března ve 14 hodin vám představíme 7 kroků pro úspěšné nasazení WMS, díky kterému budete schopni řídit, evidovat a vyhodnocovat skladové procesy. Webinář bude vysílán živě a nebude trvat déle jak 45 minut.

Na webináři se dozvíte:

  • na co nezapomenout před implementací skladového systému,
  • jakých 7 kroků dovede váš sklad k úspěšnému nasazení WMS.

Co je to systém pro řízení skladů?

Systém pro řízení skladů aneb Warehouse Management System (WMS) – to není žádné zaklínadlo, ale přehledný systém určený ke kompletní správě skladování, díky kterému budete mít úplný přehled o počtu a pohybu skladových zásob či o práci a trasách skladníků. Výrazně zvyšuje rychlost expedice, snižuje počty vratek či dovoluje nastavit odměny skladníkům na základě jejich výkonu. 

Miroslav Králík je Delivery Manager skladového systému LOKiA WMS. Na webináři vás provede celým procesem nasazení skladového systému a ukáže, na co je důležité před jeho implementací nezapomenout.

Registrujte se na webinář zdarma

28. března 2024 ve 14 hodin

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.