SSCC pro dodací list (paletový dodací list)

Potřebujete zefektivnit a zrychlit své logistické procesy nebo váš odběratel přímo vyžaduje označování dodávek pomocí SSCC kódů? Jednoduchým a rychlým řešením je zprovoznění nadstavbové služby SSCC pro dodací list přímo v aplikaci ORiON EDI.

Výhody zavedení elektronických dodacích listů (DESADV) s identifikací palet přes SSCC kódy:

Jednoznačené značení palet

Značení palet nebo jiných logistických jednotek dle požadavků odběratele, mapování skutečného rozložení na paletách.

Snadná kontrola dodávek

Snadné kontroly expedovaných nebo přijímaných dodávek a automatické ověření, zda nic nechybí.

100% přesnost

Žádné chyby při zavádění do systému a plynulejší úhrady díky zrychlení párování faktur. Zrychlení příjmu a naskladnění zboží o cca 30 procent.

Načtení jedním pípnutím

Naskenování čárového kódu celé logistické jednotky (paleta s SSCC) jedním pípnutím čtečky a to bez nutnosti rozbalení.

2 kroky jak začít se zasíláním DESADV s SSCC kódy:

1: spuštění zasílání zprávy DESADV

Prvním krokem na straně dodavatele je spuštění zasílání zprávy DESADV (dodací list). O to se postará EDI provider dodavatele.

2: doplnění o SSCC kódy

Ihned jakmile je možné posílat DESADV, je třeba je doplnit o zmíněné SSCC kódy. Pokud si zprovozníte službu SSCC pro dodací list, umožní vám to přímo řešení ORiON EDI nebo je možné využít zdarma např. on-line službu vytvoretiketu.cz.

Použití SSCC kódů je poté úplně jednoduché:

Dodavateli přijde elektronická objednávka zboží (ORDERS). Jedním kliknutím ji změní na elektronický dodací list (DESADV).

Vygeneruje si paletové etikety s SSCC kódy a těm poté v aplikaci ORiON EDI „přetáhnutím“ (drag and drop) jednoduše přiřadí počty balení podle toho, jak a na kolika paletách bude zboží vychystáno.

Etikety si vytiskne a označí jimi palety. Elektronický dodací list odešle odběrateli, aby měl možnost se na příjem zboží dopředu připravit.

Máte zájem o službu SSCC pro dodací list?

Rádi vám ji představíme blíže

OZVĚTE SE MI

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.