Jste připraveni na digitální budoucnost?

Otestovali jste si v našich novinách své gritické myšlení a zajímá vás, jak jste dopadli? Srolujte k výsledkům níže a zjistěte, zda je vaše firma připravena na budoucnost, nebo je naopak nejvyšší čas začít digitalizovat.

Pro všechny pyšné sběratele trofejí jsme si navíc připravili osvědčení houževnatého digitalizátora. Vytiskněte si ho a nalepte třeba na nástěnku nebo na dveře. Ať ostatní vidí, že to s digitalizací myslíte opravdu vážně. :-)

KvÍZ: JAK JE NA TOM VAŠE FIRMA S DIGITALIZACÍ?

Celkový počet bodů:

Cestovatel časem, houževnatý digitalizátor nebo posel budoucnosti. Podívejte se, jak na tom s digitalizací firemních procesů jste ➡️

0 bodů

NEJSTE CESTOVATEL ČASEM?
Vaše firma je podle všeho zcela nepolíbená moderními technologiemi. To je na jednu stranu v dnešní době obdivuhodné, na druhou si dejte pozor, aby vám brzy neujel vlak. S každým digitalizačním nástrojem, který vaše konkurence zavede, nad vámi totiž získá mílový náskok.

Pokud si nevíte rady, jak s digitalizací začít, ozvěte se nám. Digitalizaci a automatizaci umíme srozumitelně vysvětlit a pomůžeme vám najít vhodné řešení. Ušetří vám spoustu času, peněz i energie.

1 bod–5 bodů

NEJVYŠŠÍ ČAS PUSTIT SE DO DIGITALIZACE!
Už jste si pohráli s nějakými těmi chytrými nástroji a poštovní holubi jste vyměnili za e-maily, ale ještě je co dohánět. Většinu činností ve vaší firmě lze dělat rychleji, přehledněji a úsporněji, tak to zkuste změnit.

Pro většinu firem ve vaší situaci je odrazovým můstkem digitalizace toku dokladů. Tím totiž sníží provozní náklady, zlepší cash flow a mohou se pustit do dalšího růstu. Ozvěte se nám a rádi vás cestou k úspěšné digitalizaci provedeme.

6–10 bodů

ZÁKLAD DOBRÝ, JEN POZOR, AŤ VÁM NEUJEDE VLAK
Víte, že digitalizace není jen módní vlna, ale klíč k vašemu úspěchu. Už jste na dobré cestě, ale stále je co zlepšovat. Nyní byste měli pravidelně analyzovat své procesy a hledat další činnosti, které zvládnete zjednodušit nebo zefektivnit.

Firmy ve vaší situaci často zavádí například:

● jedno místo pro sběr faktur (většinou e-mailová schránka) a jejich automatický převod do strukturovaných dat, ať účtárny nemusí nic přepisovat,
● zavedení čteček čárových kódů ve skladech, které urychlí výdej zboží i naskladnění při příjmu,
● automatizované odesílání nabídek všem zákazníkům, kteří na vašem webu vyplní formulář,
● webové EDI (systém pro elektronickou výměnu dokladů), které stojí pár korun měsíčně a je jednou z podmínek pro nabízení zboží v internetových obchodech, jako je například Alza.cz či Allegro.

Pokud chcete poradit, jak s nimi začít, ozvěte se nám.

11–15 bodů

JE VIDĚT, ŽE NA TOM MAKÁTE. JEN TAK DÁL.
Ty nejdůležitější činnosti už jste digitalizovali. Interní procesy si umíte vyladit tak, abyste čas netrávili zbytečným přepisováním nebo papírováním, ale tím, co je pro rozvoj firmy opravdu důležité. Za to vám tleskáme!

Pamatujte však, že digitalizace není sprint, ale maraton. Trh nespí a digitalizace je běh na dlouhou trať. Proto si ve firmě nad svými procesy čas od času sedněte a hledejte způsoby, co dalšího by se ještě dalo vyladit nebo zjednodušit. Pokud s tím chcete pomoct, ozvěte se nám. Poradíme vám, které další procesy by se u vás daly digitalizovat.

16–20 bodů

TAKHLE VYPADÁ GRITICKÉ MYŠLENÍ
Bravo, takhle to má vypadat! Do digitalizace jste pořádně šlápli a každý den vám šetří spoustu peněz, času a energie. Máme z vás radost.

Jestli hledáte inspiraci, co dalšího ještě digitalizovat, aktuálně firmy řeší například tyto dílčí procesy:

● zpracování dobropisů přes EDI,
● automatické informování partnerů o stavu zásob pomocí inventory reportů
● či asset tracking neboli sledování firemního majetku.

Pokud ještě něco z toho nemáte, dejte vědět – rádi vaše procesy posuneme na ještě vyšší level

21–25 bodů

VY NEJSTE NA BUDOUCNOST PŘIPRAVENI. VY V NÍ ŽIJETE!
Wow, v digitalizaci a automatizaci jste skutečně špička. Nedivili bychom se, kdyby vám v kanceláři vedle ledničky stál i teleportér nebo klonovací stanice. Ve firmě jste digitalizovali snad všechno, co se dalo, a před ostatními jste vždy o krok napřed.

Věříme, že další rady ohledně toho, jak dále digitalizovat, od nás nepotřebujete. Kdybyste ale chtěli zajít na kávu, ozvěte se nám. Rádi se vašimi procesy inspirujeme a vyměníme si s vámi zkušenosti.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.

Nebuďte v tom sami,
nechte se provést