Veletrh Czech Online Expo 2023

Největší český e-commerce & on-line business veletrh se 17 tematickými konferencemi v pražských Letňanech.

Veletrh

Praha, PVA EXPO Letňany

Další ročník největšího českého e-commerce veletrhu Czech Online Expo se letos nabídne 17 tematických konferencí a slibuje účast více jak 7000 návštěvníků. V rámci odborného programu vystoupí i Lubomír Veselý, CEO GRiTu, a to s přednáškou na téma digitalizace firemních procesů a její přínosy.

Na co se můžete těšit?

Pořadatelé letošního ročníku si pro návštěvníky připravili obsáhlý odborný program, v rámci kterého vystoupí více jak 100 řečníků. V osmi přednáškových sálech zazní přednášky z oblastí od online marketingu, logistiky a skladování, práce se sociálními médii až po zefektivnění procesu schvalování faktur ve vaší firmě – a mnoho dalších.

Veřejnosti se brány otevřou ve středu 22. února v 9 hodin ráno, další den pak o hodinu dříve. Máte-li zájem o vstupenku zdarma, vyplňte formulář níže. Můžete nás navštívit na stánku E15 nebo můžete zhlédnout přednášku našeho CEO Lubomíra Veselého, která proběhne 22. února od 13:30.

Digitalizace firmy není raketová věda. Hlavně musíte začít

13:30 - 13:50

Digitalizace firmy je novodobé zaklínadlo. Dá se pod ni schovat hromada aktivit, ale spousta firem si pod ní nedokáže představit nic konkrétního a zbytečně se jí bojí. Jsme moc malí, máme příliš specifické procesy, nerozumíme tomu a nemáme se s kým poradit - to jsou nejčastější argumenty, kterými se firmy brání. Digitalizace a automatizace je přitom pro každého a může vám výrazně usnadnit růst a snížit náklady. A začít se dá i malými kroky. Přijďte si poslechnout, jak začínala třeba Pilulka nebo Ovečkárna a inspirujte se, jaké činnosti byste mohli automatizovat ve vašem e-shopu.

Lubomír Veselý
CEO

22. - 23. února 2023

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.