EASTLOG 2023

Kongres EASTLOG je největší logistickou akcí v České republice, která se zabývá všemi aspekty logistiky a přináší nejnovější trendy.

Konference

O2 Universum, Praha

EASTLOG je největší logistický kongres v České republice, jehož cílem je inspirovat a informovat logistické profesionály o aktuálním dění v oboru a umožnit jim navázat nové obchodní kontakty.

26. ročník se bude zabývat návratem logistiky a dopravy do pozice s neomezeným potenciálem, reagovat na výzvy a hledat řešení problémů, jako jsou vysoké náklady na pohonné hmoty, nárůst cen energií a nedostatek pracovních sil.

My se letos Eastlogu zúčastníme pouze jako návštěvníci. I přesto se tam ale s Vámi rádi potkáme. Dejte nám vědět na marketing@grit.cz a domluvíme si společnou schůzku.

No items found.

25. – 26. 5. 2023

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.