Domluvme si setkání

Osobní informace

Kontaktní informace

Děkujeme, poptávka konzultace byla odeslána. Teď je to na nás, co nejdříve se ozveme.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste to znovu, prosím, později

Chief Financial Officer

Brno

Jsi ambiciózní a zkušený finanční profesionál? Hledáš novou výzvu v IT společnosti?

Jsme GRiT, česká softwarová jednička v EDI komunikaci. Od roku 1992 pomáháme českým i zahraničním klientům šetřit čas a náklady, a to díky vlastním softwarovým řešením.
Díky vlastní houževnatosti a zkušenostem rosteme, aktuálně i do zahraničí, a proto hledáme do týmu posilu!

Jaká bude tvá náplň práce?

  • Zodpovědnost za finanční plánování, řízení a strategii společnosti.
  • Řízení a odpovědnost za přípravu dat pro správu daní, účetnictví a finančních auditů.
  • Finanční a účetní controlling na nákladové a výnosové straně.
  • Identifikace a implementace SaaS metrik pro měření výkonnosti a efektivity našich platforem.
  • Finanční modelování.
  • Proaktivní vyhledávání a řešení finančních rizik a příležitostí – M&A, hotovostní a finanční investice.
  • Spolupráce s ostatními odděleními a týmy v rámci společnosti pro dosažení finančních cílů a optimálního využití zdrojů.
  • Monitorování a analýza finančních výsledků, tvorba finančních reportů a prezentace vyššímu vedení.
  • Vedení ekonomického týmu a externích spolupracovníků.

Co by ti nemělo být cizí?

  • Vzdělání v ekonomickém nebo finančním oboru.
  • Praxe na řídící pozici v IT odvětví alespoň 5 let výhodou.
  • Silné analytické a finanční dovednosti, schopnost vytvářet rozpočty, plánování cash flow a finanční prognózy.
  • Zkušenosti s controllingem a finančními nástroji Microsoft (BC, CRM, BI).
  • Schopnost číst a efektivně porovnávat SaaS metriky.
  • Zkušenosti s budováním a vedením týmu lidí.
  • Vynikající komunikační a prezentační schopnosti, schopnost prezentovat finanční výsledky a analýzy vyššímu vedení.
  • Ochotu cestovat - ŘP sk. B.
  • Komunikativní znalost angličtiny.

Co rádi nabídneme?

  • Zázemí stabilní firmy s 30letou tradicí na trhu.
  • Motivující mzdové hodnocení + bonusy dle výkonů.
  • Práci v příjemných kancelářích v centru Brna.
  • Důkladné produktové zaškolení - máme nastaveny adaptační plány, takže budeš dopředu přesně vědět, co tě po nástupu čeká.
  • Prostor pro seberealizaci, otevřenost a skvělou firemní kulturu - tykat si budeš nejen s kolegy v kanclu, ale i s ředitelem, který má vždy dveře otevřené.
  • Pravidelné teambuildingy a firemní akce.
  • Finanční příspěvek na vzdělání a profesní rozvoj.
  • Firemní výuku cizích jazyků (angličtina nebo němčina).
  • Stravenkový paušál.
  • Dny volna navíc (týden volna navíc, sick days ad.).
  • Internet z domu, notebook, mobil.
  • Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění.
  • Finanční příspěvky při významných životních událostech.
  • A spoustu dalších příjemných drobností :-)

To zní dobře, že?

Ozvěte se nám na:

kariera@grit.cz

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.