Webinář: Evidujte firemní majetek systematicky a bez ztrát

Ztrácí se vám ve firmě majetek? Účetní evidence už vám nestačí? Chcete vědět, kde se váš majetek zrovna nachází či kdo s ním v minulosti manipuloval? Na tomto webináři vám ukážeme, jak sledovat firemní majetek přesněji. Tak, abyste si v něm udělali skutečný pořádek.

Webinář

Online

Doba trvání: 45 minut

Přesto, že je sledování majetku (asset tracking) v zahraničí běžné, v Česku ho zatím moc společností nevyužívá. Firem, kterým sledování majetku může pomoci, je přitom celá řada. Daňové, auditní i účetní firmy, které ze zákona musejí uchovávat doklady. Půjčovny, které chtějí udržet přehled, i když má jejich zboží zrovna vypůjčené zákazník. Anebo montážní firmy, které potřebují systém rezervací pro přehled o tom, který pracovník nářadí zrovna využívá.

Účetní evidenci majetku používá většina firem. Tato evidence však slouží pouze k daňovým účelům a neobsahuje například informace o aktuálním umístění majetku, servisní historii nebo datu exspirace. Firmy tak nemají o svém majetku přehled a mnohdy dochází ke zbytečným ztrátám.

Na webináři v úterý 28. listopadu vám ukážeme, jak pomocí jednoduchého systému sledovat firemní majetek přesněji. Startujeme v 10 hodin ráno a zaměříme se na:

  • časté důvody, proč firmy ztrácí majetek,
  • jednoduchý systém pro sledování majetku a jeho přínosy,
  • vše, co lze pomocí tohoto systému sledovat.

Webinář je zdarma a potrvá přibližně 45 minut. V jeho závěrečné části bude prostor i na vaše dotazy. Pokud se akce nakonec nebudete moci zúčastnit, o její obsah nepřijdete. Na všechny registrované zašleme po ukončení webináře jeho záznam.

Webinářem vás provede:

Miroslav Králík
Delivery Manager LOKiA WMS

Registrujte si své místo na webináři

28. listopadu v 10:00

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.