Znáte své znamení kancelářského zvěrokruhu?

Vyplnili jste v našich novinách test kancelářské osobnosti a zajímá vás, jak jste dopadli?

Kancelářský zvěrokruh

Celkový počet bodů:

Vyzenovaný lenochod, kancelářská myška nebo lev zasedaček. Které ze znamení kancelářského zvěrokruhu je to vaše ➡️

0 bodů

HAD
Jak je možné, že v té firmě ještě pracujete? 🐍 Podle odpovědí jste hotový sabotér a působíte, jako by vás do firmy tajně nasadila konkurence.

Ale nebojte, my to na vás nepráskneme. Jako had sice moc pozitivních vlastností pro pracovní prostředí nemáte, ale zase hezky hřejete na prsou.

1 bod–5 bodů

LENOCHOD
Proč se někam honit? KPIčka nikam neutečou… 🦥 Jste vyzenovaný lenochod, který se řídí heslem: E-maily počkají, pauza na kávu ne. V životě máte jiné priority než práci a to je úplně v pořádku.

V kanclu jste příjemným společníkem a mají vás rádi všichni kromě těch, kteří netrpělivě vyčkávají, až jim odepíšete na mail. Ti ostřílenější ale ví, že vás stačí párkrát zaurgovat a odpovědi se dočkají… Tak přejeme příjemné houpání na větvi (nebo v křesle).

6–10 bodů

MYŠKA
Být nenápadnou kancelářskou myškou má svoje výhody. 🐭 Kromě nejbližších kolegů o vás nikdo moc neví a můžete být v klidu zalezlí ve své noře. Jednou za čas na vás sice zaprská nějaký ten kocour v podobě šéfa, ale umíte to hodit za hlavu.

Každý den si zaběháte svých pár hodin v kolečku a pak už se jen vesele ládujete sýrem se svou myší rodinkou.

11–15 bodů

DATEL
Ťukťukťukťuk… 🐦 Není divu, že všichni kolegové kolem vás mají na uších sluchátka. Většinu pracovní doby poctivě datlujete do klávesnice, ale šplhání na vrchol korporátního potravního řetězce pro vás není to pravé ořechové.

Tam ať se raději poperou lvi – vy si s čistým svědomím odpracujete to své a pak už si jen vesele létáte po lese nebo pečujete o rodinu (ty hladové krky v hnízdě se bohužel samy nenakrmí).

16–20 bodů

LEV
Lev salónu? 🦁 Kdepak, vy jste lev zasedačky! Nemilosrdný král korporátního světa, který uloví každý deadline, obchod či trofej z teambuildingu.

Ostatní kancelářská zvířata z vás mají respekt, ale dávejte si pozor, ať vám královská koruna příliš nestoupne do hlavy. Když své lví síly a odvahy využijete správně, máte před sebou velkou budoucnost.

21–25 bodů

DRAK
Wow! Mysleli jsme, že draci jsou jen stvoření z mýtů a bájí, ale zdá se, že ne. 🐉 Vás v kancelářském světě nic nezastaví. Práce je váš život a i ty nejsložitější úkoly rozmetáte na prach svým ohnivým dechem.

Šéfové vás zbožňují (pokud jimi sami nejste), ale dávejte si pozor – draci mají tendence se přepracovat a vyhořet stejně snadno jako kupička sena. Nezapomeňte si jednou za čas pořádně odpočinout ve své sluji.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.