Slovlog 2022

SLOVLOG je nielen najstarším, ale aj najväčším kongresom pre logistické a dopravné trhy na Slovensku. Cieľom kongresu je informovať a inšpirovať profesionálov v oblasti logistiky a umožniť im dozvedieť sa o nových trendoch a osvedčených postupoch vo svojich odvetviach.

Konference

Hotel Doubletree by Hilton Bratislava

2 dny

14. ročník SLOVLOG bude zahŕňať celodenný program konferencie, ktorý bude zahŕňať tri špecializované popoludňajšie workshopy: Autolog, Retailog a Digilog, zamerané na logistiku pre automobilový priemysel, sektor maloobchodu a FMCG a podporu inovácií v logistike.. Doprovodným programom kongresu budú BizLOG, organizované speed-datingové schôdzky; Galevečer logistických inovácií na ktorom prebehne predanie Ocenení LOG-IN – ocenenie tých najlepších inovácií zo slovenského logistického trhu za rok 2021 SEELOG, návštevy popredných logistických platforiem, kde je možnosť vidieť logistiku v praxi a Logistics Business Mixer, stále populárny neformálny večerný večierok.

No items found.

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.