Eastlog 2022

Dvoudenní kongres, který tematicky pokrývá celý obor logistiky. Cílem je inspirovat a informovat logistické profesionály o aktuálním dění v oboru, a zároveň jim poskytnout prostor pro sdílení názorů a navázaní nových obchodních kontaktů.

Konference

O2 Universum, Praha

Trvání akce: 2 dny

Kapacita: 200 účastníků

O čem EASTLOG 2022 bude

Program 25. ročníku konference EASTLOG začíná společným dopoledním blokem věnovaným diskuzi a debatě nad hlavním tématem aktuálního ročníku. Účastníci se mohou těšit na inspirativní hlavní řečníky, praktické případové studie a panelovou diskuzi za účasti lídrů českého logistického průmyslu. Odpoledne se konají čtyři specializované workshopy na aktuální témata, která hýbou světem logistiky, a to DIGILOG, HRLOG, RETAILOG, GREENLOG. Následovat bude BizLOG, tedy desetiminutová „speed-datingová“ setkání zprostředkovaná na přání klienta s možností více poznat nabídky dodavatelů. Po náročném dni naplněném aktuálními logistickými poznatky zažijí účastníci kongresu VIP setkání logistických odborníků v příjemné neformální atmosféře večera se speciálním programem plným her, soutěží, zábavy a rautového občerstvení.

Diditalizace: výhra v dodavatelsko odběratelském řetězci

14:30-14:50, konferenční sál D9

Digitalizované a správně nastavené firemní procesy jsou klíčem ke zpřehlednění a zrychlení pohybu zboží v dodavatelsko-odběratelském řetězci. eD system má v nabídce přes 150 tisíc produktů od více než 500 světových značek a denně ze skladu odbaví na 10 tisíc zásilek. A právě digitalizace interních procesů pomáhá firmě udržet přehled o zboží a dokumentech a dosahovat vysoké produktivity práce. Společná přednáška Lubomíra Veselého (GRiT) a Michala Pavlorka (eD system).

Lubomír Veselý
CEO, GRiT

12. května 2022

Zajímají vás novinky v digitalizaci procesů?

Jak digitalizovat a automatizovat faktury, sklady a vůbec celý business? Zadejte svou adresu níže a jednou za čas vám pošleme e-mail plný tipů a novinek.
Let's talk
Egestas vitae bibendum elementum, vitae. Mauris velit platea pellentesque purus eleifend dolor sed consequat ipsum purus facilisis ornare.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.