Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 globálně dostupný od 15. prosince

1. december 2010

Společnost Microsoft ve čtvrtek oficiálně uvedla novou verzi ERP systému Microsoft Dynamics NAV současně s novým Microsoft Dynamics CRM. Produkt Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 bude globálně dostupný od 15. prosince 2010.

Tato verze zlepšuje možnosti Microsoft Dynamics NAV

Jedná se o dlouho očekávanou verzi, která se opět hlouběji zaměřuje na zlepšení produktivity partnerů a zákazníků.  Nové možnosti a příležitosti pro podnikání nabízí Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 například pomocí integrace s Microsoft Dynamics CRM, nových příležitostí v cloud computingu, Microsoft Application Virtualization podpory a Online Payment Services pro Microsoft Dynamics NAV. Významnou změnou je nejen silnější podvozek nové verze oproti předchozím verzím, ale také se může pochlubit novým uživatelským rozhraním zaměřeného na role (RoleTailored Client) s přístupem pro vzdálené a roaming uživatele. Nově jsou navíc dostupné další možnosti vizualizace dat a mnoho nových funkcí a rozšíření, podporujících procesy a růst  zákazníků, kteří využívají systémy Microsoft Dynamics NAV.

Microsoft Dynamics NAV 2009 prošel od svého prvního vydání v prosinci 2008 dalším vývojem. Kromě změny uživatelského RoleTailored Client rozhraní a modernizace obsahuje také 3-vrstvou architekturu, webové služby, .NET runtime, novou funkcionalitu, zlepšení produktivity nebo optimalizované možnosti upgradu.

Připravte se již nyní

Další informace, jako jsou školení, dema, další marketingové a produktové zdroje, jsou již dostupné a pomocí těchto zdrojů se mohou všichni seznámit s produktem Microsoft Dynamics NAV 2009 a také samostatně s novými vlastnostmi verze Microsoft Dynamics NAV 2009 R2.

Seznam zemí, kde bude od 15. prosince 2010 dostupný Microsoft Dynamics NAV 2009 R2:
Austrálie, Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Filipíny, Finsko, Francie, Holandsko, Chorvatsko, Indie, Indonésie, Irsko, Island, Itálie, Kanada, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajsie, Mexiko, Německo, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Velká Británie, USA a klasická “W1” verze.

Nezaujímalo by to i kolegov alebo šéfa? Jednoducho s nimi článok zdieľajte.