EDI ORION 2.0: řada nových funkcí a výrazně vyšší výkon

19. október 2009

Přicházíme na trh s vylepšenou verzí řešení pro elektronickou výměnu dat (EDI) a bezpapírovou komunikaci EDI ORION 2.0. Pochlubit se může řadou aplikačních inovací pro další zvýšení produktivity obchodních a logistických procesů a také několika chytrými funkcemi, jako například agentem pro sledování příjmu dodávek, který plní funkci rozdílové zprávy.

Z dalších nových vlastností řešení ORION 2.0 je třeba uvést nejen správu datových schránek a různých typů zpráv v samostatných denících či široké uplatnění díky podpoře všech používaných formátů pro e-fakturaci, ale díky posílení archivační a přenosové kapacity také výrazné zvýšení výkonu.

Řešení je možné chápat jako komplexní nástroj pro řešení elektronické komunikace přesně podle individuálních potřeb zákazníka, kterému přinese rozšíření spolupráce s obchodními partnery, úsporu času a peněz, spolehlivost a kompatibilitu.

Integrace celopodnikové e-komunikace

EDI ORION 2.0 zajišťuje konverzi všech formátů obchodních dokumentů, jejich strukturované zpracování, převod do čitelné podoby (např. PDF), přijímání a doručování s notifikací o přijetí a následně správu ve webovém archivu, vše výhradně přes zabezpečenou komunikaci. EDI ORION 2.0 umožňuje společnostem komunikovat s obchodními tuzemskými i zahraničními partnery elektronicky pomocí jednoho výkonného a komplexního řešení, které integruje výhody nadnárodních standardů EDI, moderní B2B komunikace, datových schránek a zároveň slouží jako clearingové centrum pro e-fakturaci. Zákazníci tak mají jediný nástroj pro všechny využívané oblasti e-komunikace, který navíc provádí archivaci dokumentů, umožňuje jejich správu v oddělených denících, snadné vyhledávání, posílá avíza o vybraných událostech a je nezávislý na používaném formátu. Uživatelé si mohou navíc nastavovat zasílání různých upozornění a pohodlně využívat elektronický podpis.

S řešením EDI ORION 2.0 získává zákazník chytré řešení s nadstandardní možností zpětné vazby na špičkové technologii. Důležitým parametrem je rovněž jeho dostupnost a jednoduchá a rychlá implementace.

Zkonvertujeme a doručíme až milion zpráv měsíčně

Řešení EDI ORION si již získalo mezi zákazníky značnou oblibu. Důkazem je fakt, že služby pro elektronickou výměnu dat ORION využívá více než 700 společností v ČR i SR, jimž zajišťuje komunikaci s obchodními partnery nejen v těchto zemích, ale po celém světě, nejčastěji pak v Německu, Rakousku, Maďarsku a Polsku. Každý den v roce, 24 hodin denně je zpracováváno tisíce dokladů. Každý měsíc je pak prostřednictvím řešení EDI ORION spolehlivě přeloženo (z různých formátů protistran) a doručeno téměř milion zpráv pro tisíce zapojených subjektů.

Nezaujímalo by to i kolegov alebo šéfa? Jednoducho s nimi článok zdieľajte.