CCV Informačné systémy partnerom konferencie SIS 2010

13. august 2010

Sedmý ročník konference Svět informačních systémů 2010 proběhne ve dnech 16. – 17. září 2010 v hotelu Voroněž v Brně. Na setkání zaměřeném na aktuální trendy na světovém a domácím trhu s ICT produkty a službami vystoupí CCV Informační systémy jako přední poskytovatel řešení elektronické výměny dat v obchodním styku.

Jsme rádi, že si tato specializovaná konference udržuje díky zájmu odborné veřejnosti vysoký kredit. Zároveň slouží i jako dobrá příležitost pro setkávání s blízkými lidmi našeho oboru“, uvedl David Reichel, ředitel divize eBusiness v CCV Informační systémy a dodal: „Naše společnost se každoročně účastnila brněnského ERP fóra, jehož sloučení s konferencí SIS je dalším posílení této konferenční události. Proto jsme se rozhodli Svět informačních systémů 2010 podpořit.“

Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí pro širokou veřejnost zabývající se aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Konferenci každoročně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů – odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, nyní ve spojení s vydavatelstvím CCB zastoupeným redakcí časopisu IT Systems a Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně. Nad konferencí převzal záštitu prof. Karel Rais, rektor VUT v Brně.

Nezaujímalo by to i kolegov alebo šéfa? Jednoducho s nimi článok zdieľajte.