První systém správy insolvenčních případů na českém trhu

4. August 2010

[Translate to Angličtina:]

Informační systém Insolvenční správce® (ISIS) je prvním a unikátním řešením na tuzemském trhu určeným pro správu insolvenčních případů. Řeší komplexně agendu související s výkonem funkce insolvenčního správce.

Snadné ovládání, automatické hlídání veškerých lhůt a termínů i potřebné datové podklady v podobě předchystaných číselníků a automatického napojení na informace z insolvenčního rejstříku, registru ARES a kurzovních lístků ČNB patří mezi základní funkce tohoto informačního systému.

Výhodou ISIS je variabilita jeho nastavení podle potřeb práce insolvenčního správce. Zákazník se může rozhodnout pro variantu ISIS Optimum, kterou lze používat okamžitě po zřízení uživatelského účtu. Další možností je ISIS Premium, kdy insolvenční správce využívá server umístěný přímo u něj „v kanceláři".

Informační systém Insolvenční správce® nabízí i další podstatné zjednodušení a tím je, kromě klasické instalace v místě, možnost využití varianty „software jako služba“. Veškerá data jsou v takovém případě uložena na vzdáleném serveru a uživatel využívá pro práci rozhraní běžného webového prohlížeče.

Podrobné informace o řešení ISIS naleznete v tiskové zprávě nebo na produktovém webu www.insolvencnispravce.info

Wouldn’t it also interest your colleagues or a boss? Simply share the article with them.