R&D manager

Poskytujeme komplexní dodávky ve vývoji, poradenství a implementaci řešení pro elektronizaci, zpracování a archivaci dokladů, logistických řešení (systémů pro řízení skladů) a dalších služeb pro společnosti v celé Evropě. Zaměstnancům poskytujeme plnohodnotnou kariéru s dostatečným prostorem pro tvořivost a růst. Tím dosahujeme finančního úspěchu, který nám umožňuje je náležitě odměnit.

Pracovní náplň

  • Tvorba a údržba produktové metodiky
  • Zodpovědnost za předkládání inovací, které odrážejí aktuální trendy v business světě
  • Tvorbu a dodržování rozpočtu pro oblast R&D
  • Motivaci a hodnocení týmu včetně přípravy podkladů pro mzdy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min. vzdělání VŠ
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • Zkušenosti s marketingovým výzkumem
  • Znalost business modelů
  • Orientace na zákazníka
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Ochota učit se nové věci
  • Schopnost produktového nadhledu
  • Řízení projektu

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Zkušenosti s Lean Startup metodikou
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Orientace v SaaS

Co vám můžeme nabídnout

  • Zaškolení – adaptační plán
  • Rozmanitou práci na zajímavých projektech
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost karierního postupu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kancelář v centru Brna
  • Mobilní telefon a notebook

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci ve společnosti GRiT?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail:

monika.damborska@grit.cz

Budeme vás kontaktovat.

Projekt Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti GRiT, s. r. o. je spolufinancován Evropskou unií.

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004892

Název projektu: Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti GRiT, s.r.o.

Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců žadatele a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

V dosavadním průběhu projektu došlo k proškolení celkem 55 osob z řad řídících a technických pracovníků a specialistů v oblastech manažerských a účetních kurzů.