Product Manager LOKiA

Co vás čeká:

Plánování a řízení produktu (rozsah, rozpočet, termíny)
Kontrola plnění úkolů produktového týmu (interní i externí tým)
Sledování plnění rozpočtu na produktu
Řízení produktových meetingů
Reporting průběhu práce na produktu
Práce s nástroji pro řízení tvorby produktu

Odpovědnost za:

Nastavení produktové vize a strategie (tvorba Balanced Score Card, Business Model Canvas)
Nastavení procesů a strategický rozvoj produktu Sběr požadavků z trhu, mapování a pochopení potřeb zákazníků, návrhy řešení
Prioritizace požadavků
Tvorba inovativních řešení – definování hypotéz a jejich validace na trhu
Úzká spolupráce s klíčovými stakeholdery na produktu
Kontroling fungování procesů napříč produktem
Nastavení KPI produktu
Definice KPI, měření, vyhodnocování
Vytvoření a správa Roadmapy
Tvorba a údržba produktového Backlogu
Plánování iterací ve spolupráci s Developmentem
Tvorba obchodních modelů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Schopnost systematické, analytické práce
Ochota učit se novým věcem
Zájem o informační technologie
Profesionální přístup a prozákaznická orientace
Používání zdravého „selského“ rozumu

Preferujeme kandidáty, kteří:

Mají zkušenost s produktovým vývojem SaaS
Mají zkušenosti s agilním vývojem
Mají znalost skladových procesů
Mají zkušenosti s WMS
Mají pro zákaznický pohled
Mají schopnost komunikovat v anglickém jazyce

Co vám můžeme nabídnout:

Flexibilní pracovní dobu
Odpovídající platové ohodnocení
Po zapracování možnost home office