Obchodník / Account

Uvolnilo se nám místo pro kolegu s obchodním duchem, který se nebojí výzev.

Co vás čeká:

  • Přímá komunikace s potenciálními klienty
  • Rozvoj a podpora svěřeného segmentu trhu
  • Získávání a uzavření příležitosti se stávajícími zákazníky
  • Příprava jednání/prezentací návrhu systémového řešení
  • Příprava nabídek, vnitrofiremní komunikace u svěřených projektů
  • Konzultace produktu na základní úrovni pro pochopení potřeb klienta
  • Služební cesty po celé České republice a Slovensku

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Obchodní uvažování, komunikativnost, schopnost navázat a rozvíjet vztah se zákazníkem
  • Obchodní praxe v oboru IT, nebo Dodavatelsko-odběratelského řetězce
  • Znalost MS Office, WMS, EDI či ERP řešení alespoň na úrovni uživatele
  • Anglický jazyk – aktivně
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost logistických a účetních procesů výhodou
  • Praxe s tvorbou a údržbou skladových prostor, identifikace pomocí čárových kódů, apod.
  • Prodej modulárních cloudových řešení

Co vám můžeme nabídnout

  • Možnost kariérního růstu na vedoucího obchodního týmu
  • Fixní plat 25.000 – 35.000 dle zkušeností
  • Pohyblivá složka přímo úměrná výkonům prodeje
  • Firemní benefity
  • Kancelář v centru Brna
  • Mobilní telefon a notebook

Místo výkonu práce: Kopečná 10, Brno

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci ve společnosti GRiT?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail:

monika.damborska@grit.cz

Budeme vás kontaktovat.

Projekt Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti GRiT, s. r. o. je spolufinancován Evropskou unií.

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004892

Název projektu: Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti GRiT, s.r.o.

Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců žadatele a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

V dosavadním průběhu projektu došlo k proškolení celkem 55 osob z řad řídících a technických pracovníků a specialistů v oblastech manažerských a účetních kurzů.