Konzultant IS / Vedoucí projektu

Microsoft Dynamics NAV/365 Business Central, produktové portfolio GRiT

Máte zájem spolupracovat na projektech s předními společnostmi ve svém oboru? Rádi byste pracovali pro společnost, která je expertem na automatizaci toku dokladů, zboží a peněz a větším i menším firmám šetří čas i peníze?

Společnost GRiT, s.r.o. realizuje nejrůznější implementační projekty v oblasti IT pro významné a úspěšné společnosti reprezentující značky, mezi které patří například PRO-DOMA, GIANA/Franz Josef Kaiser, SCOTT, FORCE, COOP, TRIXIE, ALCINA/ALPECIN, Metrostav, a mnoho dalších. Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici konzultanta, který by nám pomohl:

  • s rozvojem a supportem stávajícího klientského portfolia
  • s realizaci projektů ERP spolu s produkty celého portfolia společnosti GRiT, s.r.o.

Vhodný kandidát může počítat s budoucí výzvou v podobě vedení projektů napříč celým produktovým portfoliem.

Co vás čeká:
  • Analýza potřeb zákazníků
  • Návrh nových funkcí systému
  • Podpora uživatelů ekonomických procesů
  • Tvorba zákaznických výstupů
  • Testování vyvinutých funkcí
  • Tvorba dokumentace
  • Školení uživatelů
  • Kooperace na projektech
  • Kooperace na tvorbě nových produktů
  • Výhledově vedení projektů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
  • Schopnost orientace v ekonomických a finančních procesech
  • Komunikativnost
  • Samostatnost, flexibilita
  • Proaktivní přístup
  • Schopnost systematické, analytické práce
  • Profesionální přístup a pro-zákaznická orientace
  • Analytické myšlení, strukturovanost a pragmatičnost
  • Schopnost odhalovat rizika a proaktivně je řešit
  • Znalost procesů vývoje SW, údržby a rozvoje výhodou
  • Zkušenosti v oblasti implementace IS výhodou
  • Angličtina (alespoň pasívní znalost)
  • Řidičský průkaz sk. B
Co vám můžeme nabídnout:
  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Přátelský kolektiv
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Teambuilding & firemní akce
  • Firemní kurz anglického jazyka
  • Jiné věrnostní zaměstnanecké benefity (příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, na penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na internet z domu atd.)

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci ve společnosti GRiT?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail:

monika.damborska@grit.cz

Budeme vás kontaktovat.

Projekt Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti GRiT, s. r. o. je spolufinancován Evropskou unií.

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004892

Název projektu: Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti GRiT, s.r.o.

Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců žadatele a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

V dosavadním průběhu projektu došlo k proškolení celkem 55 osob z řad řídících a technických pracovníků a specialistů v oblastech manažerských a účetních kurzů.