Logistický workshop LOG-IN SK

13.03.2012

Už po šiesty krát sa 28. marca v Bratislave uskutoční logistická konferencia LOG-IN, ktorá sa venuje významným logistickým inováciám a úspešným riešeniam v oblasti logistiky. Aj tento rok je hlavným partnerom akcie spoločnosť CCV Informačné systémy.

Program konferencie bude prebiehať od 13 hodiny v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave. Logistický odborníci predstavia nové projekty a horúce logistické inovácie s najväčším prínosom pre ich spoločnosti.

Okrem odborných prezentácií, prípadových štúdií a prieskumov je súčasťou programu tiež panelová diskusia. Tohtoročnou témou panelovej diskusie je prepojiteľnosť systémov a tok logistických dát obchodujúcich protistrán. Miesto v panelovej diskusii obsadí aj riaditeľ divízie eBusiness CCV Informačné systémy David Reichel.

Bezprostredne po konferencii sa uskutoční Logistický Business Mixer, ktorý je príjemným zakončením konferencie a je tradičným miestom neformálneho stretávania sa obchodných partnerov za sprievodu hudby, bohatého rautu a pestrého programu.

Workshop je zameraný na výmenu skúseností a je každoročne významným zdrojom inšpirácie pre všetkých v obore logistiky a dopravy. Spoločnosť CCV Informačné systémy tu predstaví svoj inovačný projekt eKatalog, ktorý je horúcou novinkou v oblasti výmeny kmeňových dát.
 
Príďte sa pozrieť 28. marca do hotela Crowne Plaza v Bratislave, v mene spoločnosti CCV Informačné systémy ste na logistický workshop LOG-IN srdečne pozvaní!

V prípade Vášho záujmu o účasť, kontaktujte:

Zuzana Lazarová

+420 774 712 700

zuzana.tulisova@grit.cz

Zajímalo by to i kolegy nebo šéfa? Jednoduše s nimi článek sdílejte.